| Vlad1928 a întrebat:

Hei. Vreau sa aud pareri despre Colegiul National Catolic Sf. Iosif Bacau la filiera mate-info. As vrea sa dau acolo dar nu sunt sigur

1 răspuns:
| alexandru0sorin a răspuns:

Man eu nu am auzit niciodata in vaita mea pana acum de acest colegi si ca atare am impresia ca nu este foarte reputabil. baga-te si tu la ceva colegiu calumea de care sa fi auzit si tot omu educat. gen nu stiu frate stii tu. personala cand aud de filiera mate info mi se ridica parul de pe brate si ma ia cu sudori. mai ales ca un colegiu catolic probabil nu prea are fetiti dragute comparat cu un colegiu necatolic sau gen un liceu oarecare teoretic.