| BubblesStres a întrebat:

Hei! Vreau si eu niste filme cu adolescenti stiti voi.genul de filme americane cam cu aceeasi poveste toate. ma rog. mie imi plac! Asa ca daca stiti filme care merita vazute. write here! Funda cel mai fain film/ filme!

6 răspunsuri:
| Bella03 a răspuns:

Heii.happy

Asta il ador.:10 Things I Hate About You.love struck

| Deealovestpu a răspuns:

"Easy A" 100?% o sa-ti placa! Vizionare placuta!

| Oanna99 a răspuns:

Este un film It's a Boy Girl Thing->În pielea altuia.
Woody şi Nell se cunosc din copilărie, sunt vecini, dar sunt total diferiţi. Woody are o bursă sportivă, în timp ce Nell învaţă mult pentru a frecventa cursurile de la Yale. În plus, nu se pot suferi. Din păcate, o ceartă care izbucneşte între ei în faţa unui exponat aztec dintr-un muzeu, are un efect devastator: cei doi se trezesc a doua zi că au trupul celuilalt. Şi asta nu e totul: fiecare distruge sistematic viaţa celuilalt, până când îşi dau seama că trebuie să colaboreze ca să o scoată la capăt.

| alexandra_2113 a răspuns:

Not another teen movie

| stuffhappens a răspuns:

Uita-te pe Disney Channel

| AnneeAnnee a răspuns:

According to Greta, Step Up 2 the Streets
Sydney White
The Last Song

10 Things I Hate About You
A Walk To Remember
Cadet Kelly
Legally Blonde
Love Wrecked
Aquamarine
Chasing Liberty
What a Girl Wants
Save the Last Dance 2
Take the Lead
La Fabulosa Aventura De Sharpay (Official Pagina)
Bratz: O Filme
50 First Dates
Raise Your Voice
Mean Girls
Band Slam
Honey
Step Up
Lemonade Mouth
Legally Blonde 2: Red, White & Blonde
She`s the man
mean girl 2 According to Greta
Undisputed III: Redemption
Step Up 2 the Streets
Sydney White
The Last Song
Acestea sunt niste filme super... sper ca iti plac astept fundita...:d