| alyssa_7645 a întrebat:

Hei! vreau si eu niste status de viata, dragoste, si de fite, dar nu din acelea triste! dau funda!:d:*

Răspuns Câştigător
| Anna_1282 a răspuns:

Nu mai sunt ca la inceput si asta te doare cel mai mult!

Sunt asa cum nimeni n`ar vrea sa fie ` sunt eu si atat! cu nimic mai speciala` cu nimic mai deosebita doar diferita!

CHIAR DACĂ TE ASCUNZI, ÎŢI E DOR DE EA! love struck

pui punct: Da` nu s termina niciodata pentru ca ea, te atrage ca nici o alta fata

sa iti dai seaMa ca ar lipSi ceva aTunci cand o sa vezi ca nu maI sunt in preaJma Ta

Ce n'ai inteles tu va'ntelege altu in alta zi

Te dOaRe cand veZii ca nu'mi pasa Si iti zIc mereu Nu may conTeaZa

Eşti o zdreanţa,şi întotdeauna vei fii aşa că dispari cât ai clipi

Ai uitat să mă înveţi cum să fiu tare dacă pleci!

Eu nu tin cont de ce crezi tu sau ce e in capu' tau si cand apar cu ceva nou toti sunt la modul"WOW!

E greu cand iti repeti in gand"capu sus trebuie sa zambesti" Si subconstientul iti dicteaza "cand plangi sa nu te mai opresti

Pot spune" Nu sunt singura in ploaie si vant,am cei mai buni prieteni de pe pamant!

A fost greu, Si Stii ca am dreptate! Am tinut kapul sus si am mers mai departe Nu ma intereseaza ce crezi despre mine inainte sa spui ceva Uita`te la tine!

Cand ma privesti, ce regreti mai mult? Sansele pe care le-ai avut sau lucrurile pe care le-ai pierdut?

Am vrut sa uit tot ce`a durut Sa intorc pagina si sa spun gata a trecut Nu`mi pasa ce`a fost candva Sunt alta acum si alta e viata mea!

Ştii că te-a iubit odată şi`ai pierdut`o, în fine.

M`a avut şi m`a pierdut acum mă vrea, nu se mai poate oricare va fi ea, nu va purta amprenta mea aşa că, pa!

Au fost momente-n care nu mai doream nimic!

Poarta'te frumos cu ea E prea mik si nu stie ce vrea Spune'i `Da cand ea spune nu cand zambeste Zambeste'i si tu cand greseste nu o certa Ptr ca e mik si ea si nu stie ce vrea

Crezi ca iti e mai bine asa fara ea? Nu uita ca ea a fost langa tine cand toate pareau sa nu mai mearga bine!

Si au fost momente in care am fost gata sa renuntz la tot Mi s-a zis ca n-o sa pot E uite ca ink pot putini au inteles cu adevarat ce am in cap Raman datoAre pentru ca stiu ce a insemnat

Tocuri inalte parul lung lasat pe spate delicat rujata si atent parfumata nimeni nu ma poate opri! atrag atentia oriunde as fi!

Nu privi in spate, lasa'n urma tot ce a fost

Nu'l lasa sa plece de lânga tine, Fa'l sa uite ca ai gresit si iubeste'l, Pt. ca el va fi mereu lânga tine!

Ai nev0ie d` un sfat, sh de`0 v0rba buna, dar nu` gasesti p` nimeni in stare s` le spuna

Va veni o zi cand veii realiza Cine te-a iubit si cine nu candva

Te uiti ca prostu in trecut si iti dai seama ce ai pierdut love struck

O zgarietura poate rani pielea un cuvant poate rani inima

Nu sunt perfecta, Stiu, Am o grAmadA de defecte, Dar n'am obligat pe nimeni sa ma accepte

Toti seamana cu tine Si tu semeni cu oricine Deci gasesc oricand 1000 ca tine

E nevoie de ani sa construiesti o prietenie si doar cateva secunde sa o distrugi

Sh Daca Unii Nu Ma Lasa Sa Traiesc Privesc Inainte Sh Ironic Le Zambesc

Ink am suflet de copil care refuza sa creasca mi'e egal cu zero tot ce spune lumea asta proasta

Si ia zi iubita pana la urma de ce te oftici? Ca sunt mai buna ca tine sau ca prietenul tau se poarta mai bine cu mine decat cu tine? Aaa?

Ma cauti in trecut ai nevoie de mine de prost ce esti nu'ti dai seama ca nu mai sunt langa tine

Nu te uita inapoi nu te mai pierde printre vise, priveste inainte sunt cu bratzele deschise si cu ploapele inchise, din nou simt ca mi`e dor imi doresc sa fiu cu tine impotriva tuturor

Satula de tine, satula de noi Stai, nu pleca! Ia si trecutul si carati`va amandoi

Ieri credeai ca nimic nu va mai fi cum a fost. Azi ai vazut ca ai avut dreptate.

Nu sunt o sfanta nici o vagaboanta, imi plac baietii care stiu sa se poarte cu o fata

Si ce daca numai suntem ca inainte? Amintirile vor ramane mereu in minte!

Uita putin de prezent si priveste`n trecut aminteste`ti cine a fost langa tine inca de la inceput!

Desi am trecut prin multe, suntem inca impreuna, caci nu poti sa cazi cand tii pe cineva de mana

Vreau ca atunci cand iti va fi greu sa spui : Uite`o! Ea chiar tinea la mine!

Ridica-ti ochii si zambeste alunga lacrima ca din vina ei nu vezi ce e frumos in viata!

Te detesti. O vezi cum pleaca cu ochii goi. Tu prea mandru s-o opresti Crezand ca vine inapoi

Zambetul ei de copil nu se razbuna, te face sa te simti cel mai puternic om cand o tii de mana

De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang!

Nu vreau sa arat ce simt! De fapt, nu vreau sa simt nimic

De azi viata mi se va schimba Si las, las totul in urma mea Sunt clipe in care am suferit Si au fost zile in care am plans si am zambit Dar azi, de azi o iau de la inceput

Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri Te-a învățat să citești printre zâmbete și rânduri Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri

Pune stop cand te streseaza, explica'i ca exagereaza. Nu'ntelege? Abereaza? Spune'i PA si se calmeaza

Toate trec asa se spune Dar nimic nu trece fara sa lase urme

Iti va fi dor, Iti va fi rece Timpul nu vindeca Ci doar va trece

Doar pentru ca sunt indiferenta uneori asta nu inseamna ca nu`mi pasa

Eu am crezut in tine Tu ai facut doar ce ai vrut Si poate ai tinut la mine dar sa-mi arati nu ai stiut

Când iţi va fi dor de mine, Aminteşte’ţi un singur lucru. M’ai lăsat să plec

Sunt tot ce vrei şi nu poţi avea, Tot ce’ai avut şi nu ai putut păstra

2 răspunsuri:
| alyssa_7645 explică:

Ms annalove struck:*happy