| ursuletsweet a întrebat:

Hei vreau un sfatsadsunt impreuna cu un baiat de ceva timp iar fostul meu prieten mi-a zis ca ma iubeste iar eu sunt deprimata, nu stiu ce sa fac sad

2 răspunsuri:
| AyLLin a răspuns:

Incearca sa uiti de el, este trecutul tu traiesti in prezent, uita de el si fate ca nu iti pasa traieste mai departe bucurate de viata cu cel prezent.prezentul e mai bun decat trecutul.asta e sfatul meu.sati fie de folos.

| Heyyy a răspuns:

Daca fostul iubit ti-a facut ceva care te-a facut sa suferi iar cu cel actual te intelegi super bine incearca sa il uiti pe primul... poate te doreste din nou pentru ca nu si-a gasit alta partenera...worried