| FetitzaFrumusik a întrebat:

happy Am nevoie de un sfat! Acum sunt intr-o relatie cu un baiat si dupa cum vad ma iubeste mult dar eu inca sunt foarte incurcata in sentimente adica ma refer ca inca imi place de fostul meu prieten, nu stiu ce sa fac, mi-e frica sa-i zic pentru ca atunci se supara pe mine si chiar nu vreau sa-l fac sa sufere! sad am nevoie de un sfat, va rog fara bataie de joc sad Am nevoie urgenta de un sfat. Cel mai de ajutor sfat primeste FUNDA

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Traieste-ti prezentul si nu mai privi inapoi in trecut[din moment ce vb de fostul atunci lasa lucrurile asa si sa ramana,, fostul,,]

| roxkiss a răspuns:

Pai daca te-ai despartit de fostul inseamna ca nici el nici tu nu il iubesti, as spune ca trebuie sa privesti in realitate nu in trecut. daca fostul tea parasit inseamna ca nu te pretuieste, si uital! fii cu cel ce te sustine te iubeste si e mereu alaturi de tine, trecutul e trecut si nu trebuie sal deranjam!

| zzuuzzuu a răspuns:

Incearca sa aflii daca fostul tau prieten te mai place si el. daca da, atunci nu poti sa fii cu cineva din mila mai rau faci.trebuie sa fi cu persoana pe care o placi. pana la urma o sa isi gaseasca si el pe cineva. in viata trebuie sa risti ca sa fi fericitwinking.

| carinino a răspuns:

Buna! cred ca ar fi timpul sa il uiti pe fostul tau prietenhappy. Daca despartirea voastra s-a produs din cauza lui chiar nu mai merita nici cea mai mica sansa happy incerca sa nu te mai gandesti la trecut si ai sa vezi ca totul o sa se transforme in binehappy..traieste clipa alaturi de noul tau prieten, nu te gandi nici la trecut dar nici la viitorhappy poate el chiar te iubeste si nu cred ca ar merita sa ii spui lucrul astahappy good luck!:*