| ChuckBass25 a întrebat:

Heilove struck, dupa cum am mai spus imi place de un baiat. si eu mereu cand il vedeam se uita la mine si zambea si eu ii zambeam, iar azi l-am vazut insa cand s-a uitat la mine nu i-am mai zambit am bagat o privire de aia mai in "sictir"laughing. S-a uitat la mine si nu a mi-a mai aratat nici-un zambet. O sa incerc sa trec pe langa el si o sa pun un prieten sa ma tina de mana sa ii vad reactia. Sa vad daca ii pasa sau daca nici nu il intereseaza. Sa procedez asa?puppy dog eyes [Va multumesc pentru rabdare:*, sper raspunsuri serioase. Dau fundalove struck]

2 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Nu asa se face parerea mea ar fi ca ar trebui sa te apropi de el incetisor ca daca te vede cu altu te va lasa din start balta mai ales daca e timid

| AnYyCrZ a răspuns:

Da asa vezi daca-i pasa de tine sau nu...pana la urma trebuie sa afli cumva daca si el simte acelasi lucru, nu?happy