| anonim_4396 a întrebat:

Heii:* ajutati-ma! cum sa scap de intimiditate?sad mereu sunt timida: cand dau de un baiat care ma place.si uite asa ii pierd pe toti., cand sunt intre mai multe persoane, cand sunt ascultata la scoala, cand sunt in cetrul atentiei, etc.cryingof.
vreau si eu sa fiu asa cum sunt unele fete.deschise si fara pic de timiditate:X ce pot face?
cateva sfaturi?happy
funda.

Răspuns Câştigător
| puya07 a răspuns:

Eu spun ca trebuie sa te impui si sa iti faci curaj...dar in primul rand trebuie sa ai incredere in tine, se vede ca tiai pierdut increderea si asta nu este bine si socializarea mai abundenta poate fi o solutie, cu cat socializezi mai mult cu atat te deschizi mai mult

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pardon*am vrut sa scriu TIMIDITATE.

| 4n0nim a răspuns:

Pai sa fi sigura pe tine si curajoasa...
nu ca ioi ca vine acel baiat spre mine ioi ce fac ioi ioi ioi...
FUNDA?