| MihaelaMiikii a întrebat:

Heiiwinking Am avut un sentiment foarte ciudat..baiatul cu care am fost... vorbeam mereu...si acum, azi, ne-am uitat unul la altul dar ne-am ocolit straight face a fost foarte ciudat sad sincer, nu stiu daca il mai plac! cred ca incepe sa imi placa de prietenul lui cel mai bun [ cu care ma inteleg super, ne tachinam mereu laughing ] Ce parere aveti? happy Bafta la teze

Răspuns Câştigător
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Mda. aşa cred şi eu straight face
Oricum, mie mi se întâmpla asta mereu cu fostul laughing Nu cred că e ceva grav. Dacă nu-ţi zice el ceva, zi tu. Ce-i aşa greu? Eu îi mai ziceam: "Băi, mă mai cunoşti?". Iar el îşi cerea scuze, zicând că da rolling on the floor

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Cred ca de asta te-a si ocolit

| MihaelaMiikii explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Multumesc frumos pentru raspuns happy Si da, uneori..cand prietenul lui si cu mine ne tachinam, imbratisam venea si ma lua si el laughing

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru greyhound):

Mda. aşa cred şi eu straight face
Oricum, mie mi se întâmpla asta mereu cu fostul laughing Nu cred că e ceva grav. Dacă nu-ţi zice el ceva, zi tu. Ce-i aşa greu? Eu îi mai ziceam: "Băi, mă mai cunoşti?". Iar el îşi cerea scuze, zicând că da rolling on the floor

| SimonaQs a răspuns:

Dupa ce se desparte de tine nu neaparat trebuie sa te si bage in seama. Daca stie ca iti place de prietenul lui poate de aia nu te mai baga in seama. Intre unele persoane care au fost cuplate si acum nu mai sunt mai pot ramane relatii de prietenie sau macar daca te saluta ar fi fost ceva pentru ca nu esti o straina pentru el...

Oricum ar trebui sa-l uiti si sa te cuplezi cu prietenul lui big grin