| LariDri a întrebat:

Heii :***.Am facut si eu de curand un fel de video si vreau sa va dati cu parerea:***
http://www.youtube.com/watch?v=Fa_-g6WDfuQ&feature=youtu .be

Răspuns Câştigător
| roxkiss a răspuns:

O doamne, eu plingeam la urma, f f super si emotionant! l/ai facut tu? pe baza unei istorii adevratee sau false?

| LariDri explică (pentru roxkiss):

Mersii:*
Din cate stiu eu, da, e reala povestioara:*

6 răspunsuri:
| elisarktis a răspuns:

Doamne ce frumoasa e.am plans la sfarsit crying

| LariDri explică (pentru elisarktis):

Scuzee puppy dog eyes Stiu.e trista.

| FarraNume a răspuns:

Ce poveste frumoasa! big grin

| freehugs916 a răspuns:

E frumoasa dar ai facut 2 greseli acolo unde spunea:„dar la un momentdat am trecut prin fata acasei lui ana„ trebuia dar la un momentdat am trecut prin fata casei anei
big grin in rest e foarte frumoasa

| LariDri explică (pentru freehugs916):

Multumesc mult pentru. aceasta precizaree :*