| Aleeeeeeee a întrebat:

Heii :]. Am nevoie de un mic sfat.

Deci, sunt aproape impreuna cu un baiat, nu neaparat frumos dar e drgut si foarte atent cu mine. Ma strange in brate, ne tinem de mana si ma apara de ceilalti baieti asta incepand cu cateva saptamani in urma dar nu s-a intamplat nimic, acum se intampla din nou acelasi lucru. Nu suntem impreuna dar ne comportam ca si cum am fi. Nu e chiar asa de urat si tin la el ca la un prieten [ deocamdata ] dar simt ca ma indragostesc cat de cat de el. Am suferit o despartire luna trecuta si poate baiatul asta ma va ajuta sa trec peste [ nu vreau sa folosec dar ma gandesc ca poate o sa ma indragostesc de el ], adica am trecut aproape peste doar ca uneori ma mai gandesc la el si asta-mi face rau.

Multumesc! sper sa fie folositoare sfaturile voaste. Va rog, fara batai de joc.

2 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Buna,eu cred ca ar trebui sa iti iei inima in dinti si sa il intrebi ce e de fapt intre voi, nu ai nimic de pierdut si asa te si lamuresti.din cate spui tu se vede ca iy placi foarte mult

| Lola_9124 a răspuns:

Au zic sa fii impreuna cu el.adica daca el tine la tine si tu incepi sa te indragostesti de el. poate o sa fie bine. sperwinking