| Andraanda a întrebat:

Heii, am o geanta din piele lucioasa si are ceva desen sters pe ea nu stiu ce era si as vrea sa il scot. Cum se poate :3?

1 răspuns:
| MeForeverAlone a răspuns:

Eu aș zice cu acetonă, pentru că știu din experiență că e foarte bun ă pentru a șterge cam orice, nu numai pixul, și ar fi cam singura soluție pe care o ai, pentru la mână nu știu dacă se ia, iar cu clor mi-e să nu se strice...
Uite, am căutat adineauri pe un site și poate îl găsești interesant, cică ar merge cu ceapă tăiată pe din două și alte chestii faine:
http://www.timpul.md/articol/cum-curatam-gentile-din-piele-23500.html