| qpBlahBlahqp a întrebat:

Heii! Am o intrebare legata de Marina Joyce.Ea chiar este bolnava mintal sau este sechestrata si batuta?
M-am uitat la multe video-uri legate de asta, dar nu prea intelegeam pentru ca erau in spaniola.Am auzit ca si politia a fost la ea acasa si au zis ca este in regula, dar nu stiu ce sa cred.Si pe Twitter a postat chiar ea ca totul e in regula, dar poate a fost obligata sau a scris altcineva.Si a mai avut postari in care reies cuvintele "HELP"; "HELP ME" si in unele video-uri are un comportament ciudat si lucruri ciudate
Asa ca va rog sa imi spuneti, cat mai concrect. Ofer funda persoanei care vine cu argumente bune

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine spanac e persoana asta de ar trebui sa stim de ea?

| noone33 a răspuns:

Exista mai multe variante.
Prima ar fi ca este capturata de ISIS.Si pe contul ei de twitter a scris ca ar vrea sa faca un fanmeeting la 6 am numai stiu exact ziua.
A doua varianta e ca ea ar fi facut toata povestea asta doar pentru a face cativa abonati.
A treia varianta este ca ea ar putea consuma droguri si ar avea o dependenta.
A patra varianta e ca ea ar putea fi abuzata de iubitul ei. Dar din cate am auzit eu s-a cu mama ei.
A cincea varianta este ca ea ar pute suferii de schizofrenie
Ea spune ca e ok. Mai spune ca s-a convertit la budisti. Si visul ei este sa faca un templu in Peru. faza cu templu ar putea fi o gluma.
Zvonuri mai sunt ca ar fi intr-un grup de gotici cu care ar fi consumat droguri.
Tre' sa ma fac jurnalist sau ceva de genu. Am scris cam mult.

| noone33 a răspuns (pentru noone33):

Si am uitat ceva legat de fan meeting. O persoana a creat un clip pe Youtube unde s-ar auzi ca fanii ei sa nu mearga acolo. Aici Marina a gresit data. Evenimentul e pe 3 august. mno. Un fan o fost acolo o facut un live pe Periscope. O avut in jur de 2 milioane de vizionari. undeva pe acolo.

| DariaElena2004 a răspuns:

Ea este ok.Este foarte bine...da, da are o boala, dar a recunoscut intr-un live ca a facut toate fazele avelea in care e speriata. ..pentru atentie
.sau na. poate i-a spus cineva sa spuna asta.Eu sincera sa fou nu stiu in ce sa mai cred.