| Lluvia_8369 a întrebat:

Acum ceva timp am pus o intrebare legata de un baiat [gen : ma place? ]. Pana acum s-a purtat destul de normal [ imi zambeste, face glume se uita la mine destul de insistent etc. ], dar ieri, cand am mers afara cu el si cu inca un baiat, se tot uita la mine, se baga in seama. ma tot intreba unde ma uitam [ ma uitam la un bec ca e intunericrolling on the floor], ma lua in brate, mi-a pus mana sa vad ce tare ii batea inima si tot asa straight face. Cand am mers pe scari si a spus ca trebuie sa plece ca azi ppleaca intr-o excursie l-am rugat sa mai stam putin [ dar in zadar straight face ] si am facut pe suparata [laughing]. Atunci el m-a luat de dupa gat [ pot sa zic chiar in brate ] si m-a intrebat daca chiar m-am suparat eu raspunzand ca nu. In fine. i-am salutat pe cei doi baieti si am urcat sus. El a ramas sa vb nu stiu cu baiatul celalat si dupa aia a fugit sus la mine, m-a luat in brate si mi-a promis ca luni vom iesi sigur si m-a luat,, mai discret sa zic asa de mana. love struck Acum intrebarea e : chiar ma place? confused Sau se poate sa se poarte asa cu toate fetele? ca eu nu mai stiu ce sa cred straight face. Stiu ca nu puteti sa imi dati un raspuns concret dar astept totusi o parere happy. Skuzati ca am scris asa de mult dar am crezut ca este important fiecare cuvant happy si skuzati eventualele greselihee hee

2 răspunsuri:
| Lluvia_8369 explică:

Da are 15 ani si e putin timid laughing. Dar problema e ca nu iesim singuri afara. sau nu este nici un moment in care suntem singuri straight face si daca da. de 4-5 secunde straight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca baiatul are 15 ani... din ultimele tale intrebari! Pai sincer eu cred ca te place si ar vrea sa aveti o relatie, desi e cam timid putea rezolva totul cand ati fost doar voi doi cu un simplu sarut happy