| littlemonsterr a întrebat:

Heii happy, am o problema cu doi tipi..treaba sta cam asa :
De cand am inceput clasa a9-a am tot inceput sa vorbesc cu foarte multi tipi pentru ca stiti cum e la liceu. toti se baga in seama sa vada care sunt boboceii noi ..in fine asta nu conteaza
Momentan sunt intr-o relatie cu un tip cu care am mai fost de 3 ori. am fost din clasa 1 impreuna in aceeasi clasa, numai ca el acum este la o alta clasa a9-a. faza e ca noi suntem de 10 zile impreuna si fiind a4-a oara mie nu mi se pare ca se mai da in vant dupa relatie si nu stiu ce sa fac. zilele astea a fost racit si mereu cand am incercat sa dau de el nu am reusit ..eu tin la el, insa daca va mai continua asa ne vom desparti. cat a fost el plecat. in special azi..vineri..am stat cu un tip care este clasa a11-a si am facut cunostiinta recent cu el si mi se pare destul de dragut in sensul ca atunci cand ma vede ca ies afara in pauza se uita la mine. si in seara asta dupa ce am iesit de la scoala am stat in parc si a fost ok ..pana sa vina si alti tipi si sa inceapa cu glumele lor. dupa care cand am ajuns acasa m-a intrebat daca vreau sa ies cu el in parc si mi se pare destul de interesant si interesat tipul. faza e ca incep sa-l simpatizez.ce ma fac straight face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai avut 3 esecuri pana acum cu primul nu stiu de ce iti mai bati capul si nu stiu ce anume relatie doresti sa ai? Si cu cel din urma este o problema,zici ca totul a fost ok cu el,in parc, pana ce au aparut alti baieti si au inceput glumele,nu pot sa-ti spun decat ca daca tipul era interesat de tine nu mai statea cu ceilalti la glume si te invita sa va plimbati sau intr-un loc unde sa fiti numai voi doi ( aici denota nesimtirea ), analizeza si tu ceea ce ti-am scris si decide-te. Primul nu doreste decat o relatie de amicitie iar al doilea vrea o relatie pasgera, adica pana obtine ceea ce-si dorestewinking, mai bine cauta sa gasesti un baiat cu care sa te potrivesti in mai multe hobby-uri, activitati si alte chestii care iti plac tie, succes!

| littlemonsterr explică (pentru anonim_4396):

Am sa tin cont de sfatul tau, multumesc! :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru littlemonsterr):

Capul sus, privirea catre inainte! ai o viata in fata ta, traieste-ti viata cu inteligenta thumbs up

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intotdeauna ultimul este cel mai interesant. Nu-l rata!

| mikey06982 a răspuns:

Hey...daca primul se indeparteaza de tine, nu-l scapa pe celalalt.Iesi cu el.Asa il vei face pe primul sa inteleaga ce a pirdut si arata-i indiferenta, pentru ca doare f f tare, eu asta stiu...Tu oricum incearca sa fii cit mai afectuoasa cu al doilea tip
Bafta happy

| Arion_Ema_1993 a răspuns:

Pai ce ai putea face smug in ziua de astazi baieti sunt foarte hotii eu zic sa fi foarte sigura pe sentimentele tale