| Alina1510 a întrebat:

Heii, am o problema..imi tot apar cosuri sub piele si nu stiu de ce sad. Sunt mari si foarte, foarte dureroase. Am incercat sa le storc dar ma dor ingrozitor de tare si nu stiu de ce tot apar. Ma puteti ajuta? Va rog :*. Dau funda puppy dog eyes.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa nu le mai storci ca iti vor ramane semne, lasa-le ca trec singure si sa iti cureti fata dimineata si seara cu o solutie tonica

| Ioana099 a răspuns:

Nu mai incerca sa le storci, si mie mi-au aparut intr-un timp, nu le mai atinge, seara curatate pe fata si date cu crema daca nu, fa-ti masti de fata facute in casa de exemplu:
miere si scortisoara lesi 30 minute pe fata in zona cu probleme, o poti aplica in fiecare seara, se clateste cu apa calduta, sau te dai cu ulei de masline pe fata si il ti o ora dupa te speli happy
Funda?