| ukukuku a întrebat:

Heii ..am reusit in sfarsit sa o conving pe mama mea sa ma lase sa ma pensez ..problema este ca imi e fricasad doare? sau inainte sa te penseze te da cu ceva crema? ajutati-ma!:*

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Normal ca doare ca doar iti smulgi firul de par cu radacina si pielea din jurul ochilor e sensbila, acum depinde de fiecare, pe mine nu prea ma doare, chiar imi place senzatia laughing Nu te da cu nicio crema inainte doar te dezinfecteaza cu spirt. Daca chiar ai dureri poti sa te pensezi dupa baie sau sa tii cateva minute gheata pe sprancene inainte de pensat.

| HubbaBubbaGirl a răspuns:

Daca mergi la salon, te sterge cu vata si spirt sa te dezinfecteze. Doar cam ca atunci cand te inteapa tantarul, doar ca mai putin. Chiar nu ai motive de frica. laughing