| LooMeaMea a întrebat:

Heii.
Am si eu o intrebare.
Vreau sa imi schimb numele de la facebook, dar deja l-am schimbat de 5 ori...
Mai pot face ceva sa il schimb? big grin

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca ai probleme cu Facebook-ul si vrei sa schimbi numele ( cel real ) sau o porecla, securitatea contului ( protectie parola/mail ) adica doar tu poti intra pe cont, chiar daca cineva stie parola ta, iti poti confirma contul cu numarul de telefon valid. Va ajut cu drag sa va deblocati contul de facebook/mail, trebuie sa trimiti un mail la Suport Facebook iar un operator specialist iti va raspunde.

| dragos1294 a răspuns:

Nu cred ca este un numar limitat de schimbari, trebuie sa se poata schimba. happy

| denysuka16 a răspuns:

Poti sa il schimbi eu l-am schimbat de multe ori

| LooMeaMea explică (pentru denysuka16):

Am incercat, dar nu mai pot! Pot schimba doar "porecla" straight face

| ccnv a răspuns:

Ei,din asta pot deduce ca esti o persoana cu personalitate multipla.