| Bubulutsaa a întrebat:

Heii :*. am venit iarasi. cu o noua intrebare laughing). deci. in clasa la mine. e un baiat. care il plac asa. de 2 an i laughing) treaba e. ca. l-am intrebat acum 2 ani. daca vrea sa stea cu mine. si mi-a spus ca nu laughing)) ca nu vrea. si insista cu nu laughing)). iar acum. la scoala. ne mai tachinam noi asa. intr-un moment chiar ne intelegeam foarte bine. dar dupa iar mi-a devenit insuportabil laughing)). asa. cum spuneam. nu ne mai vazusem de 3 luni. de cand am luat vacanta whistling. iar azi. am fost la cea mai buna prietena a mea. si el este verisorul si vecinul ei laughing). se inteleg bine. si am stat pe la poarta big grin. era si el. si a venit dupa noi. am vorbit asa. am mers pe drum. ne intalneam m ai mereuhee hee)). si. el se uita asa dupa mine laughing)). cu o fata gen: 'ce frumoasa te-ai facut. fai... de cand nu te-am mai vazut'. laughing))) na. plus ca inainte nu purtam cu decolteu. si alte chestii de genu` laughing)). si l-a intrebat bff`u meu. daca vrea sa stea cu mine. cand eram pe drum. si el a zis un 'nu'. asa whistling. ca mai era o fata pe-acololaughing). dupa iar ne-am intalnit. si tot asa. pana am plecat laughing).big grin si pe mes. a intrebat-o pe fata aia [bff] daca eu i-am zis sa-l intrebe daca vrea sa stea cu mine. si o presa sa zica adevaru`laughing) treaba e,, ca eu nu am zis asta. si ea i-a spus ca nu. in fine. n-a insistat multbig grin. asa. si nu a mai zis nimic. ma place sau nu? ar trebui sa vorbesc cu el?thinking sincer. nu stiu ce sa fac. ca eu chiar tin asa la el. si nu e asa cum mi se parea la scoala.happy sfaturi. ceva?:d / nu vreau raspunsuri tampite! dau FUNDA :*

11 răspunsuri:
| Zeflemitoarea a răspuns:

Emoticonurile în exces strică cursivitatea textului, bre. Dacă bagi câte 5,, laughing " în fiecare frază, nu înseamnă că te pişi pe tine de râs. Întâi, învaţă să scrii.

| Bubulutsaa explică (pentru Zeflemitoarea):

Voi astia. care ati picat BAC -ul. ne corectati pe noi. cei de pe internet, pentru a parea mai destepti. dar. pe cine incercati sa mintiti? ca nu suntetiwinking. decii. fara FITEE
!

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Bubulutsaa):

Deci, e clar că eşti cam proastă.
Am 14 ani, deci n-am dat nici evaluarea naţională.
Hai, baftă! Se vede că nu avem ce discuta.

| Bubulutsaa explică (pentru Zeflemitoarea):

Spuneam in general. dar se pare ca nu ai minte pentru aia 14 ani.winking d-abeaa ti-ai scos si tu buletinul.laughing))

| maximrobertalin a răspuns:

La voi e copilarie si mie mi s-a intamplat dar povestea e invers eu fiind baiat i-am zi fetei daca vrea sa stea cu mine si asa s- a intmplat si cu mine si acum chiar ca imi doresc s iubesc pe cineva

| hellokittyalba a răspuns:

Pai vorbeste mai mult cu el si stai in priajma lui ca sa te poata observa adica sa vada cum esti ..Si mai pune bff.ul tau sa il mai intrebe ceva daca vrei sa stii de la el. Funda te rog

| ριтιкaa a răspuns:

Hei daca il iubesti cu adevarat saruta-l asa pur si simplu si apoi o sa vada ca il iubesti cu adevarat. Bafta! te pup

| Bubulutsaa explică (pentru ριтιкaa):

L-as saruta. dar nu prea am cum. ca ma duc odata la juma`de an. asa la BFF-u meu,. ca sta fooooooarte departe. cum am spus. si merg si cu sora. si mi-e rusine blushing poate cand mai merg la ea. o sa incerc sa merg singura big grin

| ριтιкaa a răspuns:

Buna! Cand ai ocazia sau stai singura cu el saruta-l nu mai sta ca apoi cine stie o sa-ti para rau.Si ce daca sunteti colegi de clasa asta nu ar trebui sa va desparta si nu are de ce sa ii fie rusine ca sta cu tine imi ales ca ai spus ca esti frumoasa. Oricum eu iti sugerez sa il saruti. Bafta!:*

| Monuca a răspuns:

Nu merita sa sai cu el fiindca el te cred un obiect si daca ziceai ca inainte nu purtai decolteu....asta inseamna ca el ar sta cu tine numai pentru felul in care arati.iar atunci cand se va plictisi de tine sau ar vedea alta mai frumoasa iti va da cu piciorul...happy

| Bubulutsaa explică (pentru Monuca):

Treaba e. ca inainte eram foarte inchisa. purtam numai bluze. flanere. totul pe gat. pana acum un an. cand am inceput sa port si eu. cu decolteu.hee hee) dar inainte. stateam in banca cu el. vorbeam. pe mess. o groaza x_X il mai ajutam la teme. fiind cea mai desteapta din clasa.laughing) si acum. vorbeam. cand stateam in banca cu el. (suntem in vacanta big grin si ultima luna de scoala. am stat despartiti ). vorbeam prin biletelehee hee)). nu eram asa atenta la ore. iar profesorii dadeau vina pe el. ca ma tine de vorba. si nu era adevarat. pentru ca eu il tineam de vorba. el nu spunea nimic. ca sa ma acuze. ne tachinam. radeam laughing) 'cica' ne bateam cu instrumentele de geometrie. ne ajutam la teste. la tot [ desi eram in prima banca. ] ne tineam de mana. [nu asa cum te gandesti tu laughing ] ma mazgalea. [cu pixul rolling on the floor) ] cand suferam dupa fostul iubit. el ma incuraja. cu vorbe urate laughing) si cand scriam numele lui pe banca. il stergea mereu. si eu cand ii scriam numele fostei iubite pe banca. si-l stergea si el. si alte chestii. adica chiar ne intelegeam foarte bine. si diriga i-a spus ca are noroc ca l-a mutat cu mine. ca i s-au marit notele. si sunt si frumoasa laughing) si. de cand cu decolteul. se uita si el la mine. adica ma considera si mai desteapta. si frumoasa. si cred ca ar vrea sa stea cu mine. doar ca nu sta. ca sa nu vorbeasca clasa de noi. si ca ii este cam rusinehee hee). na big grin daca eram in alta clasa. poate ca pana acum eram impreuna. si el mi-a dovedit asa. ca ma place. ca tine la mine. dar nu stiu de ce nu indrazneste sa stea cu mine.

sper ca ai inteles.laughing)) P.S.: desii e o fire mai. cum sa spunthinking vorbeste cam urat. si rade mult. si sta pe capu`meu mai mereu. acasa nu e asa. [stam fooooooarte departe. si-l mai vad cand ma duc la cea mai buna prietena big grin dar nu ma duc mereu. ci foarte rar. ] e chiar gentil. si se poarta dragut big grin.