| nanalicious a întrebat:

Heii! As dori sa imi cumpar o geanta de scoala. Pentru fete! Ce imi recomandati? As vrea cu steag american sau galaxie dar poate imi aratati voi si altceva! DE VANZARE! Funda celui mai bun raspuns! happy :*

1 răspuns:
| KinderRM a răspuns:

Bună.

Ceva de calitate. Cred că cel mai bine ar fi să te duci în magazine şi să cauţi ceea ce vrei tu. Este mai uşor decât să găseşti pe net. Îţi dai comandă şi poate vine altceva sau vine exact cum nu ai cerut etc. Sfatul meu este să te duci şi să iei magazinele la picior.