| BeBe_9214 a întrebat:

As dori sa imi cumpar o noua placa de par si as vrea sa imi cumpar una cat de cat buna. Voi ce imi recomandati?

Cel mai bun raspuns va primi funda.

Răspuns Câştigător
| daηă a răspuns:

Salut! Eu iti recomand placa de indreptat parul Remington S1001CHT:

http://www.emag.ro/......-pS1001CHT

Aici poti vedea rezultatul:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2lZZjGUukw

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FadetoBlack a răspuns:

Eu ti-as recomanda placa Remington... e chiar buna... bine e si putin mai scumpa dar merita iti intinde parul bine
bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Philips cu engru si mov cu ionizarelove struck e un set cu tot cu uscatorwinking il am:X:X il recomand si lasa aprul stralucitor si reptwinking recomandwinking

| Lolituta a răspuns:

E una super si e nou aparuta de la revlon sau Remington parca si indreapta parul si pe deasupra o poti folosi ca sa ti-l si ondulezi

| innabucharest a răspuns:

Http://www.facebook.com/carageagaby help this caus from Romania . 1 like = $ 1 . plss help !

| ucaaaaaa a răspuns:

Eu iti recomand : Remington, Braun sau Rowenta. Eu le-am avut pe toate dar cea mai buna e Braun!happy E mai scumpa da % mie merita! Sper ca te-am ajutat happy.