| FataAmintirilor a întrebat:

Heii asta e o intrebare pt cei ce au urmarit Violetta sezonul 2. nu va incruntati laughing nu e cazul, nu am sa va intreb cand incepe sezonul 3 si nici cand se termina(logik). Atat intreb : cate episoade a avut sezonul 2? eu nu prea am vizionat doar in ultimele episoade si am vazut ca e tare interesant si am inceput sa ma uit pe nethappy am ajuns la episodul 101(sau 21) si as vrea sa stiu cate sunt in total! multumeskk pupp

Răspuns Câştigător
| Ciocolina a răspuns:

1 răspuns:
| Francescuta9 a răspuns:

In sezonul 2 sunt 80 iar in otul in cele 2 sunt 160. (logic stiu) laughing