| SloOpY a întrebat:

Heii kiss. Cati iubiti/iubite ati avut pana in acest moment? Cat a durat cea mai lunga relatie? big hug Mai tineti legatura cu fostul/fosta?

Răspuns Câştigător
| ShadowGhost a răspuns:

Buna.Sa spunem maxim 10.laughing4 ani, dar asta a fost de la gradi pana in a3arolling on the floor)nu cu toti

5 răspunsuri:
| WolfGirl a răspuns:

Nu inteleg rostul intrebarii... vrei sa compari numarul iubitilor care i-am avut noi cu cei pe care i-ai avut ca sa vezi cat de "cool" esti fata de altii pentru ca ai avut mai multe relatii? laughing)

| SloOpY explică (pentru WolfGirl):

Daca vroiam sa par "cool" chatterbox eu cred ca spuneam din prima cate relatii am avut. Si siner eu nu sunt genu care sa se laude cu asta. A fost o simpla intrebare.winking

| LittleLuciane a răspuns:

Vreo 5.1 an.cu unii tin cu altii nu

| MaNumescCumDoresc a răspuns:

Are you FOREVER ALONE? Ce te intereseaza?

| SloOpY explică (pentru MaNumescCumDoresc):

No, i`m not FOREVER ALONE daca te intereseaza. Eu am pus o intrebare simpla. Daca vrei sa raspunzi frumos fa`o, daca nu, nu comenta.