| Rahela_Rahe_1999 a întrebat:

Heii ce surpriza sa-i fac iubitului meu cand vine acasa in August?
Eu ma gandeam mai spre seara la 5 pana la vreo 6 sa stam pe patura si mi departe nu stiu ce sa facem, aveti idei? ajutati-ma cu un sfat.
Si ce cadou sa-i cumpar un buchet cu flori si Mai ce? Va rog frumos dati-mi un sfat

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

N-ar fi mai bine sa iesiti la o plimbare, sau sa mergeti la plaja, decat sa va topiti de caldura pe patura?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa ii cumperi flori unui barbat? serios?

daca vrei sa ii faci o supriza te duci tu la el nu astepti 6 luni sa ii cumperi flori

| Gabriela_Serban_Si_1995 a răspuns:

Mai degraba ii faci cadou o poza scoasa cu voi doi pusa in rama si pe margine sa scrii un text frumos decat sa ii cumperi flori.

| Alina_Beatrice_1996 a răspuns:

Pai eu ma gandeam la o cina romantica