| mAdY1 a întrebat:

.nu stiu ce cadou sa ii fac iubitului meu de ziua lui el este departe momentan si nu vine pana maine cand este ziua lui.ce cadou sa ii fac sau mai bine zis o surpriza asa la distanta asta :03

2 răspunsuri:
| Moncherie a răspuns:

Depinde daca vrei sa ii cumperi ceva sau sa faci tu.
Poti face urmatoarele:
-daca fumeaza, cumpara-i o tabachiera
-poti sa ii faci in Videomaker, o prezentare despre cat de mult il iubesti
-poti sa ii cumperi un portofel
-o felicitare cu un mesaj sugestiv
-o rama cu poza
-un tricou

| andru10best a răspuns:

Un site special pentru el cu dedicatie de la tine sau o filmare cu urari sau un powerpoint cu poze cu voi doi. Dar cel mai mult iti recomand situl pentru ca chiar iese super. Poti sa citesti aici despre astahttp://www.surprizewow.com/surprize/website-ul-declaratiei/
Eu am primit un astfel de cadou si m-a emotionat la lacrimi.