| Ivory a întrebat:

Heii.Credeti ca poza mea de profil e obscena?rolling on the floor Ar trebui s-o schimb? Ce credeti?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i obscenă, e chiar simpatică. Pedobear-ul tău e foarte fotogenic.

| Alicezzz a răspuns:

Nu, nu vad nimic obscen in poza si eu am primit mesaj cand avem o poza cu mine si masina mea, mi s-a spus ca sunt pitipoanca rolling on the floor nu stiu ce anume era vulgar, pinky, ostenativ sau indecent sa ai o poza cu masina si cu tine! Deci nu este nimic obscen in poza ta :*

| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut, nu este obscena chiar deloc, asa ca poti sa o lasi pe asta

| andreeadenisa22 a răspuns:

Nu este nimic obscen in ea.winking