| Ankiiiiiii a întrebat:

Heii! Cum credeti ca va fi vremea pe 16 septembrie,in Brad,jud Hd? Pentru ca eu mi-am pregatit o tinuta,dar nu stiu prognoza meteo si sunt disperata,pentru ca nu stiu cum o sa ma imbrac... Decii,daca stiti vreun site, sau aveti vreo idee, va rog sa ma ajutati. Anul trecut cum a fost? FUNDITA pentru cine imi zice cum a fost anul trecut si pentru site. Mersiii happy

Răspuns Câştigător
| GodIsLove a răspuns:

Http://www.accuweather.com/......her/273577
Va fi insorit... :)

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai sunt 2 sapt pana atunci, chiar e nevoie sa te gandesti de acum cu ce te imbraci?

| Claudia789 a răspuns:

Am fost prin Brad de multe ori si in septembrie. A fost super cald happy