| Berni13 a întrebat:

Heii ! Cum imi pot crea o pagina pe facebook ? Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| EzzySoSweet a răspuns:

Hey! Pentru a crea o pagina de FaceBook sunt 2 variante:
1. Te duci pe o pagina oarecare si in dreapta sus ai buton "Create a page", dai click si continui.
2. Inainte de a te loga pe cont, acolo unde eiti poti crea un cont de FB, dedesubt, e scris "Create your page" sau ceva de genul asta.

Sper ca te-am ajutat kiss!

3 răspunsuri:
| wowmentol a răspuns:

Salut!
Dami add si iti voi explica:
wow.mentol@yahoo.com

| alicutza113 a răspuns:

Pai dai cautare pe google scrii facebook si cand sa te loghezi scrie undeva jos creeaza o pagina pentru o vedeta.click acolo...si alegi ce vrei u, numele si mai multe

| IoanaIo a răspuns:

Păi cauţi pe google : facebook. Şi îţi va apărea acolo : sing up facebook.
Dai clik şi îţi faci contwinking.