| anonim_4396 a întrebat:

Heii ce faceti? Cum se sterge o pagina pe Facebook?

4 răspunsuri:
| TePupiic a răspuns:

Setarile contului--> Dezactivare!big grin Cat am cautat si eu sa il dezactivez!laughing

| bogdy2013 a răspuns:

Pai in primul rand dai pe liniuta aia de langa acasa sau ce-o fi aia si dai setarile contului dupa aceea in stanga nu chiar sus dai pe securitate dupa accea dai dezactivare cont il gasesti tu nu e chiar jos succes! funda?

| Cristian_Popescu_1996 a răspuns:

Deci intri pe pagina de facebook respectiva apesi pe liniuta indreptat in jos unde scrie acasa si i dai setarile contului si acolo gasesti dezactivarea profilului facebook funda?