| AlleSss a întrebat:

Heii.
Cum pot face pe facebook chestia aia cu urmărește [ abonare]
Dau fundăă!

Răspuns Câştigător
| diverse a răspuns:

Am eu rezolvarea si nu uita de funda
intri in setarile contului care le gaseti in parte dreapta de acolo de unde te deloghezi intri in setarile contului si pe urma iti apare asa in partea dreapta acum :
"setari "
"securitate"
"confidentialitate"
"cronologie si etichetare"
"blocare "
"notificari "
"mobil"
"persoane care uramaresc" ii dai la persoane care urmaresc ii dai activeaza urmarirea si daca iti mai apare inca o casuta pe care so bifezi o bifezi si pe aia si gata
nu uita de funda

9 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Pai e simplu :
Cand esti pe pagina profilului tau de facebook, langa patratul cu ''fotografii'', ''prieteni'' si 'aprecieri'' mai este jumatate de patrat alb cu o sagetuta pe care scrie un numar sau chiar gol. Dupa ce apesi pe ea iti vor aparea in fata mai multe ptratele gen pe care le ai deja si vi vedea acolo a casuta pe care scrie ''abonari'' sau ''urmareste''.Te duci cu mouse-ul pe el si va apaea un mic creionas in dreapta sus. Apesi pe el si dai la ''schimba pozitia cu aprecieri'' sau ''schimba pozitia cu ''fotografii''. Daca vrei sa-l schimbi, faci acelasi lucru.

Sper ca te-am ajutat!

| AlleSss explică (pentru Konata):

Daca apas pe el imi arata cateva jocuri. straight face.

| Konata a răspuns (pentru AlleSss):

Atunci atunci cand ti-se afiseaza patratelele mergi cu mouse-ul pe unul dintre ele si vezi ca va aparea un +. Apesi pe plusul ala si vei vedea ca scrie acolo ''Adaugă la favorite:''. Alegi de acolo ''abonari''.

| AlleSss explică (pentru Konata):

Acolo nu scrie decat aprecieri si evenimente :-s.

| AlleSss explică (pentru diverse):

Si? straight face

| diverse a răspuns (pentru AlleSss):

Ti-am explicat mai jos ce trebuie sa faci si sigur vei reusi nu uita de funda la raspunsul mai complex

| diverse a răspuns (pentru AlleSss):

Https://www.facebook.com/casa.r.giovanni?ref=tn_tnmn da-mi ad aici pe facebook sa pot sa iti explic mai bine unde nu intelegi

| AlleSss explică (pentru diverse):

De fapt e :
General
Securitate
"confidentialitate"
"cronologie si etichetare"
"blocare "
"notificari "
"mobil"
Aplicatii
Reclame
Cadouri
Panou de asistenta...

Idei?batting eyelashes