| Iasmi99 a întrebat:

Heii!
Cum pot strange mai multe like-uri la o pagina de pe facebook? Avem numai 63 de like-uri si nici o pagina nu vrea sa ne ajute sad

Răspuns Câştigător
| MihaelaMiikii a răspuns:

Intra in grupuriwinking cele mai bune sunt cele care chiar asta au ca scop, adica sunt unelee cu numele de :''Publicitate pentru totii '' sau ''publicitate non-stop'' happy si dai si tu back happy e perfect asa :*

7 răspunsuri:
| Numb a răspuns:

Trebuie sa aveti lucruri interesante pe pagina pentru ca lumea sa va dea like.winking

| LikeuriGratis a răspuns:

Eu fac zilnic 300 de like-uri

| Powerups a răspuns:

Pai, in caz ca ai colegi cu care te intelegi bine poti sa le ceri sa dea un share si un like si sa le spuna si altora de aceasta pagina.
Incearca sa faci pagina cat mai interesata (nu ai mentionat despre ce este vorba), sa atraga atentia cat mai mult.
Funda?

| Bianca1D a răspuns:

Da add pe facebook la https://www.facebook.com/profile.php?id=100004067946922&ref=tn_tnmn sa vorbim acolo, pune-ma admina la acea pagina si te voi ajuta.
Funda?

| SellySellena a răspuns:

Ai putea sa iti inviti prieteni sa dea like!
Poti, sa te alaturi unui grup de publicitate, si poti, face publicitate cu paginile de acelasi numar de like-uri ca tine! Si mai adauga admine! Si postati mult o sa crestetii! :* Sper ca te-am ajutat