| anonim_4396 a întrebat:

Heii :d. Am si eu o problema pe care cred ca majoritatea noastra o au thinking : cosurile :-l.Cred ca sunt aproape 3 ani de cand tot am oh go on. Am incercat toate felurile de creme si nimic! x_x nu stiu ce sa mai fac.Nu demult am primit un tratament cu pastile si le iau zilnic dar tot mai multe apar straight face. Vreau sfat?:*

5 răspunsuri:
| JustMeAndThisFuckingWorld a răspuns:

Si eu am problema asta... mie imi dispar cu clearasil mi se par niste produse f bune sper sa mearga si la tinehappy

| Marijuana a răspuns:

Da mha Zineryt e bun cat timp il iei si dupa reapar, mie asa mi s`a intamplat.Mergi la dermatolog ca si eu am aceeasi problema si chiar azi am fost si mi-a dat un gel si ceva sa curat fata. Dca ai mers la unul si nu sunt rezultate, mai incearca si la alte pers

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zineryt e cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zineryt e cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ora actuala Roaccutane e cel mai puternic tratament pentru cosuri. Daca iei asa ceva si iti apar mai multe nu te speria pentru ca aceste pastile scot totul la suprafata.