| CiupaCiuu a întrebat:

De ce am nevoie pentru a face un piercing? =]`. funda. vot! multumesc anticipat >; d

Răspuns Câştigător
| warmheart10 a răspuns:

Mai bine te-ai duce la salon specializat caci te poti infecta in conditii casnice.Ei au diferite aparate stilirizate si inele sau cercei speciali pentru piercing.Mi-am facut si eu in ureche la salun si nu m durut de loc pentru ca mi l-au facut cu pistolul.Bafta!

2 răspunsuri:
| IzabellaLoredana a răspuns:

Branula si ceva de dezinfectat.happy. Mare grija cum te gauresti!

| rukimika a răspuns:

DE un pres frumoa XP(unde anume?). Duta la salon sa-ti faci. Daca faci singura o sa faci o prostie mai mare de cit tine.Mama sia facut la salon cu putin bani si amu e foarte multimita, i-a dat si cercel, super