| anonim_4396 a întrebat:

De un an jumate imi curge un lichid alb-galbui cu miros neplacut. Cam cat timp va mai curge? am 13 ani. dau funda. :*

2 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Du-te la medic fata! Nu te lasa asa ca va fi mai rau.Cred ca ai candidoza.Se trateaza, dar trebuie neaparat sa mergi la medic cu maica-ta sau cu cineva mai mare pentru a-ti prescrie medicamentale potrivite.Sa nu iei tu de capul tau ceva medicamente.

| XoXoOriginalChannel a răspuns:

Doamne de un an jumate du-te cu maicata la medic sigur e o infectie sau ceva mai ales ca ai 13 ani asta se poate agrava si chestile gen sa nu te speli pe maini cand iesi de la baie sau sa atingi nu stiu ce substante chesti de genu asta trebuie evitate