| bd a întrebat:

deci in fiecare an ma bronzez in excces si nu ma cojesc niciodata. ce sa fac sa scap de bronz cat mai repede?

Răspuns Câştigător
| AliiB a răspuns:

Poti incerca o exfoliere, pentru a da la o parte pielea moarta, care e asa mai bronzata.
Majoritatea pers se bronzeaza si dupa ce fac baie se duce bronzul daca freaca bine pentru ca s-a bronzat doar pielea de la suprafata.
Altceva nu se poate face ca sa scapi mai repede de bronz.
P.S. Eu m-as considera binecuvantata laughing daca as fi in locul tau.
Eu nu ma pot bronza, ma ard doar crying

2 răspunsuri:
| bd explică:

Am zis sa scap de bronz nu sa nu ma mai bronzez.

| FytzZaA a răspuns:

Pai ai putea sa nu mai stai intre orele dupa`-amiezei la soarewinking