| pufulete02 a întrebat:

Heii fetelor ma puteti ajuta nu stiu cum sa ma imbrac pentru balul bobocilor adica nu vreau ceva foarte elegant dar vreau sa arat cat de cat bine pliz un sfat

3 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

La balul bobocilor, trebuie sa tinem cont de locatia unde va avea loc evenimentul. de exemplu: daca este intr-o discoteca, iti permiti sa te imbraci cum vrei tu, dar trebuie sa porti neaparat tocuri. Apoi, daca este la un restaurant, lucrurile se complica. O rochita te-ar scoate din impas, o rochita semi-eleganta, nu din-aia de nunta de la tara. Sau ai putea de asemenea sa porti niste pantaloni cu talie inalta cu niste tocuri si o camasuta draguta si simpla. Acum depinde, de fizionomie ta si ma rog. Ar fi trebuit sa ne dai mai multe detalii

| LoryM22 a răspuns:

Pai iti poti lua o rochita rosie cu putin decolteu ori dreapta ori usor cu volanas pe marginea de jos, cu pantofi negrii si o gentuta plic.Sau daca ai un corp frumos o rochie neagra usor mulata, pana deasupra genunchiului si la fel combinat cu pantof rosu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/blog/?pe=859
aici gasesti tinute si elegante si mai putin elegante.