| xJustJuss a întrebat:

Heii Heii. Vreau sa imi recomandati niste filme si jocuri (Jocurile pentru PSP, PC sau Tableta)? Primul rasp bun fundahappy

3 răspunsuri:
| broker69 a răspuns:

Jocuri : GTA (toate gta-urile sunt jmechere ), naruto, Bomberman(psp) etc. Filme : Avatar, Switch, Trust, American Pie (toate )
Sper ca te-am ajutat smug

| Creata_Oita_1995 a răspuns:

Cel mai super film de comedie pe care l-am vazut saptamana aceasta a fost Hoata de identitate (Identity thief). Mori de ras pe toata durata filmului garantat! Cred ca il gasesti online daca scrii "identity thief online subtitrat".
Iar ca si jocuri pentru tableta iti recomand Temple Run 2.

| bosss45 a răspuns:

Ma sti nu-mi trebuie funda ma sti
1.filme (morrrrriiiiii dddeeeee RRRRRAAAAAASSSSS (filmu e singur acasa 1 si 2 si 3 chiar si 4 da 4 nu e prea asa de FAYn
actiune razbunatori
3.jocuri iti recomand transformars (nu-l joc am auzit l-am vazut pe YOUTUBE
4.GTA vice citi (nnnuuuuuu 2 sau 3 sau 4 poate doar 5
spor la joc si la uitat la film