| Magdalena234 a întrebat:

Heii big hug.

Vreau sa imi cumpar o tableta dar nu stiu ce preturi au thinking Vreau sa mearga jocurile : POU, Temple Run (1, 2,3), SubweySurf (sau cum se scrie laughing)))))) ), nu neaparat toate deodata, adica sa pot instala unul, apoi cand ma plictisesc sa instalez altul... Si cam cate jocuri merg bagate pe tableta pe care mi-o recomandati? Sa fie si ieftina, maxim 250 - 300 lei happy

DAU FUNDA :***!

Răspuns Câştigător
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy Eu am un odys xpress si l-am gasit cu 300, bateria tine destul de mult iar jocurile sunt foarte ok, eu o recomand cu mare placere. Intr-adevar eu am luat-o la promotie, daca nu gasesti asa si nu ti se pare mica - GoClever Tab sunt pana in 300 happy

| Magdalena234 explică (pentru ZeePinkStar):

Ce jocuri intra pe tableta ta? De unde o pot achiziona, cumpara (ce magazin)? Cat tine bateria? Are Wirless? Ce iti da la ea cand o cumperi?

| ZeePinkStar a răspuns (pentru Magdalena234):

Am pe ea Pou.Little big city, Temple, Ninja Fruit, Flow, sLice ice, muzica si am un card de 2GB happy Eu am cumparat-o online de pe cel, dar am vazut ca momentan nu e pe stoc, pe alte site-uri nu am cautat. Bateria ma tine 6 ore, cel putin, daca ma joc pe ea + muzica, utilizata la maxim si o am din februarie si o folosesc zilnic 2, 3 ore, in weekend la maxim ca o folosesc pentru ebook happy Are wi-fi. Am primit casti, incarcator + husa happy

3 răspunsuri:
| mihaelaalol a răspuns:

Incearca:http://www.altex.ro/......ndroid-4-0
dar nu iti recomand tabletele ieftine deoarece bateria se duce intr-un timp scurt, dar merita incercata tableta aceea de la eboda:D