| AnemonaP a întrebat:

Heii,in arhiva de pe mess,as vrea sa gasesc toata conversatia cu cineva,stiu data cand am vorbit,am cautat un cuvant,si am gasit data,dupa cuvantul pe care l-am cautat,conversatia nu mai apare, stiu data.Si credeti-ma laughing,nu pot cauta conversatia aceea doar dand cu mous-ul, am mii de conversatii.Cum o pot gasi repede si toata? Sper ca m-ati inteles. Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| EddiWeed a răspuns:

Incearca sa o cauti de pe email, acolo la conversatii ma gandesc ca poti sa cauti persoana cu care ai vorbit sau un cuvant cheie

| AnemonaP explică (pentru EddiWeed):

Am spus, cu acea persoana am sute de conversatii, nu o voi gasi.Ma gandesc nu exista undeva, unde pot scrie data si imi apar toate conversatiile din ziua aceea?

| EddiWeed a răspuns (pentru AnemonaP):

Nu stiu ce sa spun

| AnemonaP explică (pentru EddiWeed):

Inteleg,poate stie cineva.

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu le gasesc in e-mail la conversatii.