| AndreeMeaw a întrebat:

Heii.M-a rugat o prietena sa o sfatuiesc cum sa sarute bine..adica prietenul ei..sa nu fie dezamagit de ea..eu nu stiu cum sa o ajut.voi ce ziceti? Funda.:*

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iar povestea cu prietena? nu iti fa probleme ai sa inveti prin exercitiu.

| Uza a răspuns:

Crede-ma! totul vine de la sine, nu ai nevoie de exemple.
Iti pot da doar un sfat: sa fii calma si sa te lasi dusa de val! nu e greu chiar delochappy si daca baiatul e finut si dragut cu tine o sa te ajute si nu o sa fie deloc dezamagitwinking

| AndreeMeaw explică:

Dar..cum imi pot da seama(Eu). daca ma place cu adevarat? ..pana azi..nu prea vorbeamm..foarte rar..si astazi..eram singuri..si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el..eu i-am zis da..si ne-am sarutat..si..o prietena de-a mea a vb cu el..si i-a zis ca tine putin la mine..Eu ce sa inteleg?puppy dog eyes