| Alecssa98 a întrebat:

Ziceti`mi niste statusuri de dezamagire.
M`a dezamagit o prietena tare mult

Funda:*

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Sa incepem cu inceputul... De azi promit ca o sa sterg trecutul. Incep o viata noua fara tine in ea. happy

Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Nu am nevoie de prieteni falsi.Detest sa tin langa mine numai oameni lasi! straight face

Si stii ca niciodata nu o sa fie cum a fost.Si multe lucruri acum nu mai au rost straight face

Desi traim si luptam impreuna, fiecare moare singur

Ai o lume a ta. Caut`o. Eu am gasit`o!

Spune-mi cand te doare. Si o sa te anunt cand o sa inceapa sa-mi pese.

Suferi? Nu`mi pasaoh go on

Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

O ocazie gresita se regaseste in timp, dar un pas gresit nu-l poti intoarce niciodata!

Fara sa vreau, realizez cum imaginea ta, clara odata...Devine transparenta.

1 răspuns:
| AleXasta a răspuns:

Pai
1. Dusmanii imi bat in geam…nu-i aud…am termopan…
2.Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.
3.Am Invatat Ca Dureaza ani Sa Castigi incredere Si Ca Doar In Cateva secunde poti sa o Pierzi….
4.Nu-mi spune nimic, e mai bine asa, as vrea sa te cred, dar m-ai dezamagit... sad

sper ca te-am ajutat
si imi pare rau ce ti-a facut prietena... stiu cum e cryingcrying