| anonim_4396 a întrebat:

Heiihappy

M-am despartit de prietenul meu, in octombrie. de atunci nu am mai vb...

Ma gandesc intruna la el...
Am 14 ani, si el a primul meu prieten. si nu pot sa-l uit.

Cum sa-l " aduc " inapoi la mine?:X

Il iubesc, dar nu am curaj sa vb. cu el. eu m-am desp. de el. dar acum REGRET
!sad

sad

Răspuns Câştigător
| IubesteEa a răspuns:

Depinde daca el chiar tine la tine se va intoarce el singur daca nu trebuie sa afli daca are pe altcineva si incercati sa ramaneti prieteni la mine asa s-a intamplat am ramas prietenii foarte buni si inca mai suntem totusi doresc sa ma mai fiu cu el si el stie si se comporta f.f.cu mine si se uita la mine si am aflat ca mai tine la mine acum o sa vad ce raspuns o sa imi dea iti urez multa bafta si succes si o vara placuta :*happyfunda?

1 răspuns:
| NoMusicNoLife24 a răspuns:

Daca ii arati ca inca mai tii la el, poate si-a dat seama ca mai doresti sa fii cu el. eu cand m-am despartit de el, dupa cateva zile l-am vrut inapoi, si am inceput sa fiu indiferenta cu el, nu il salutam, nici macar nu ma uitam la el, si dupa un timp, o prietena l-a intrebat daca mai doreste sa fie cu mine si el a zis ca da, dar el nu stia cum sa-mi spuna. si asa am facut de fiecare data cand ne desparteam. si uita ca si acum sunt impreuna cu el de 6-7 luni. eu zic sa incerci si varianta asta. Baftakiss