| pAuU_5976 a întrebat:

Heii.ma ajutati si pe mine la ceva va rog? cu un sfat...am cunoscut un baiat care are 13 ani si este din Braila.eu sunt din Oradea.la inceput nu prea am vorbit dar dupa un timp am inceput sa ne placem cel putin asa am crezut eu. El era baiatul care vorbea tot timpul doar despre sex si altele.La inceput credeam ca e doar o gluma, dar dupa ce am inceput sa il cunosc am observat ca de fapt acesta este felulu lui de a fi.chiar daca era asa pervers am inceput sa ne cunoastem si sa ne intelegem foarte bine. el imi tot trimitea pe mess pupici sau inimioare si imi tot spunea ca sunt viata lui si ca ar face orice pentru mine. voi ce credeti chiar e adevarat ce imi spune? fundiitalove struck`

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

El cati ani are?
nu prea cred eu in prostii de-astea, nu cred ca e adevarat ca esti viata lui si ca ar face orice pentru tine straight face s-ar omori pentru tine? nu cred
poate simte ceva pentru tine, mai ales ca vorbiti de mai mult timp, dar tu il cunosti mai bine...big grin daca de la inceput ti-a trimis kiss si :X atunci ai putea sa-ti dai seama ca nu numai cu tine a facut asa si probabil asta le zice la mai multe fete
incearca sa vorbesti mai mult cu el si despre lucruri serioase, cere-i sfaturi si asa vezi daca e adevarat sau nu happy

3 răspunsuri:
| Crina_6989 a răspuns:

Daca el are 13 ani? u cat ai? infine nu asta conteaza.aq depinde de fiecare dar poate fi adevarat sau pote nu. incearca sa vb cu el sa-l ie p departe si s vezi daca intr-adevar e adevarat. u simti ceva pentru el. j app. indiferent de ce intampla. sunt sigura ca o sa ti se spuna ca ce vb pe net cu nu stiu cine d la capatul tarii. nu lua in seama si fii indiferenta pentru ca totul e din suflet:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prostie daca zice de sex atunci minte ca esti iubirea lui scuze ca ti-am ranit sentimentele

| 1ul1a a răspuns:

Buna! Parerea mea e ca nu e normal ca un baiat de 13 ani sa vorbeasca doar de sex si astea ...in plus la 13 ani nu stii ce inseamna cu adevarat iubirea si cand zice ca esti viata lui habar n-are ce spune. Poate te simpatizeaza dar nimic mai mult happy Sper ca ti-am fost de foloswinking