| anonim_4396 a întrebat:

sad heii. nu stiu ce sa facthinking
deci. sunt impreuna cu un baiat de 2 saptamani nu ne-am vazut decat o singura data. iar vineri urmeaza sa ne vedem. el vrea sa ne mozolim iar eu nu sunt pregatita straight face ce sa fac sad nu vreau nici sa se supere pe mine sau sa zica ca sunt vai de capu meu straight face
FUNDA.

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Heii.
Hai să îţi povestesc ceva!
Eu am fost împreună cu un băiat 3 luni, şi abia după o lună ne.am întâlnit.
El îmi spunea că vrea să mă sărute, etc. Eu eram la fel ca tine, nu vroiam.
Într.un final, am mers la întâlnire şi i.am spus Bună, el Bună şi m-a luat în braţe şi m.a sărutat. [primul meu sărut].

Şi, nu este chiar aşa de rău.
Concluzie : Dacă chiar îl iubeşti şi crezi că merită, sărută.l! happy

| AlleSss a răspuns (pentru AlleSss):

Mulţumesc pentru fundă! happy. Sper că te.a ajutat răspunsul meu! :*

| ukukuku a răspuns (pentru AlleSss):

:* da, m-ai ajutat foarte multe!:*.

6 răspunsuri:
| GirlzM a răspuns:

Mozolim=sarut? laughing
Daca da.fa-o doar cand esti tu pregatitawinking

| ukukuku a răspuns (pentru GirlzM):

Asta e faza straight face ca el vrea. eu nu straight face

| GirlzM a răspuns (pentru ukukuku):

Ar trebui sa vorbesti cu el. daca tineti unul la altul va intelegehappy. Depinde numai de tine.Si depinde si daca este diferenta mare de varsta intre voi. dupa parerea mea.Adica el poate avea mai multa experienta si vrea mai mult. if u know what i mean...

| ukukuku a răspuns (pentru GirlzM):

E diferenta de cateva lunii happy.