| DiutzaDeDe a întrebat:

Heiipuppy dog eyes aveti idee de cadouri?thinking am 14 ani si nasa mea vrea sa-mi faca cadou ceva f special dar nu am idee cethinking adica o tableta imi doresc f mult dar nu vreaus a fiu prea nesimtita credeti ca sunt sanse sa gasesc o tableta in regula la 5-8 milioane?:-ss sau alte idei, cam ce ati vrea voi?[in afara de iphone, laptop sau telefon] dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| Feffe a răspuns:

Da exista tablete de la 3 mil in sus. acum nu stiu cat sunt de ok dar iai putea cere un animal de casa sau ceva ce ti.ai dorit mereu gen un urs mare de plus.etc

3 răspunsuri:
| florinmsp a răspuns:

Eu zic sa te gandesti la ceva folositor. Tableta nu este o jucarie,are multe optiuni care cu siguranta nu o sa le folosesti,este prea mare si in cateva luni o sa te plictisesti de ea,dar daca tie iti place si crezi ca iti va fi folositoare da este un cadou minunatlaughing.Nu sunt foarte multe la pretul zis de tine dar important este ca sunt si destul de bune, desi nu stiu daca la varsta ta ar trebui sa iti doresti o tableta, o sa stai pe facebook toata ziua si mai nimic.Gandeste-te si tu la ceva mai distractiv si mai folositor unui copil de 14 ani big grintongue. Take care.

| Skinnerela a răspuns:

Hmmm ai o nasa superba :* sa nu iti fie groaza sa poftesti la mai mult deoarece acum cat esti mai mica iti ofer mai multe profita din plin investeste in ceva ce iti place si daca fac altii pentru tine asta nu ezita sa ii spui ...eu mi-as dori ceva ce sa ies in evidenta si colegele mele sa nu aiba ceva fashion de firma sa te faca sa te simti mai bine laughing sper ca te-am ajutat un pic.happy

| Feffe a răspuns:

Mersi de fundita.e prima mea fundita love struck