| Gabriela_Ariana_1996 a întrebat:

Heii TPU.
Ai mei vor sa-mi faca un cadou de ziua mea si mi-au dat de ales intre Iphone 5S Si 15 milioane sau Iphone 6S si nu am idee ce ar trebui sa-mi iau. laughing
Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic 5S si 15 milioane. Nu e cine stie ce diferenta intre 5S si 6S, 5S inca e un telefon destul de bun dar alea 15 milioane clar fac o diferenta si-ti poti cumpara alte chestii faine cu ei sau sa-i tii si sa-i inmultesti. big grin

| Violleta2022 a răspuns:

15 milioane...sunt ani buni de cand milioanele nu mai exista in Romania, si tu nu ai invatat banii nici pana acum?