| yully16 a întrebat:

Heii..stiti site-uri de une imi pot cumpara trcicou mai lung in spate si scurt in fata cred ca va dati seama la ce ma refer. Am tot cautat dar nu gasesc un site care sa imi placa vreun tricou.

3 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Eu m'as duce intr-un magazin sau mall sa caut haine. Gasesti mai usor decat pe net

| ladydaianne a răspuns:

Încearcă aici: http://www.catryoshka.ro/......ricourile/
Și eu sunt pasionată de genul ăsta de tricouri și astea de aici mi se par chiar drăguțe + că site-ul e unul serios.

| gabi1992 a răspuns:

Si eu iti recomand www.catryoshka.ro sunt foarte seriosi si au modele multe si dragute