| xRynRii a întrebat:

Heii TPU. Am nevoie de niste nume animeuri -fete- care sa semene cu mine, sa ma reprezinte.

Sunt albastra, cu ochii caprui, putin rebela, uneori putin crazy, sensibila dar rea

Culoarea preferata -albastru

Pasiuni- dansul, desenul, fotorafiatul

Relatii cu alti oameni - prietenoasa, la inceput timida, dar apoi ma acomodez cu ei si ma simt eu.

Multumesc. Cele mai multe si bune variante primesc FUNDITSSA!

1 răspuns:
| Kira5854 a răspuns:

Esti albastra? E posibil? Ca as vrea sa ma fac si eu roz pe maini si albastra pe picioare, imi spui te rog cum?