| xBebee a întrebat:

Heii TPU. Am nevoie de niste nume animeuri -fete- care sa semene cu mine, sa ma reprezinte.

Sunt blonda, cu ochii albastrii, putin rebela, port ochelari [anime-ul nu are nevoie neaparata de ochelari], sensibila, careia ii plac animalele.
Culoarea preferata -verde
Pasiuni- dansul si cantatul
Relatii cu alti oameni - prietenoasa, la inceput timida, dar apoi ma acomodez cu ei si ma simt eu
Fara animeuri care sa ainba puteri supranaturale, daca se poate.

Multumesc. Cele mai multe si bune variante primesc FUNDITSSA, iar celelalte VOT.

[p.s. stiu ca cer mult, nu trebuie sa semene in totalitate]

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Buna.
Iti propun doua site-uri:
http://www.animecharactersdatabase.com/

http://www.anime-planet.com/characters/all?name=

In care poti sa sortezi dupa gen, culoare par, ochi, s.a.m.d.

6 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Iti propun Boku wa Tomodachi ga Sukunai.

| Pikagirl a răspuns:

Incearca: Clannad(pentru ca vrei ceva ne supranatural), Air(pentru ca esti blonda), Haruhi Suzumiya(pentru ca esti rebela)
Bafta!

| Micutsax a răspuns:

Daca vrei uite-te la Fairytail..are puteri supranaturale dar e misto intr-un final iti vine sa plangi..si Nana.

| Bizera_Raluca_1997 a răspuns:

Eu iti propun numele Ramona!

| xBebee explică (pentru Bizera_Raluca_1997):

Asa ma numesc in realitate=]]