| Gumadependenta a întrebat:

Heii TPU am o intrebare...la facebook km poti vedea cine ti-a vizualizat profilul? asa km e la hi5? merge?[Dau Fundaa`winking]

3 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

La facebook nu poti vedea cine te-a vizualizat profilul din pacate

| Kimy_8371 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun dar nu se poate, am mai vazut intrebari ca a ta pe situ asta si tot asa au raspuns si ceilalti utilizatori ca nu este posibil. Poti vedea cine iti vizualizeaza cel mai des profilul, dar nu cine ti l-a vizualizatstraight face exista totusi o diferenta dintre facebook si hi5.

| Gumadependenta explică:

Si cum pot vedea cine mi-l viziteaza cel mai des?thinking