| Allexandraaaa a întrebat:

Heii TPU, am si eu o intrebare...am o pagina si as vrea sa pun stampila cu numele paginii pe pozele care le postez, ati putea sa imi dati ceva programe cu care sa pun stampila la poze?
FUNDA :X

Răspuns Câştigător
| plasticsmile a răspuns:

Photoshop, photoscape etc. poti folosi photoscape este destul de usor de folosit

| Allexandraaaa explică (pentru plasticsmile):

Mersi mult pentru sfaturi, te pup!

| plasticsmile a răspuns (pentru Allexandraaaa):

Cu placere.

6 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Dacă nu vrei să stai să faci asta manual la fiecare poza, atunci cred că te-as putea ajuta. Îţi fac un program profesional care face asta automat, dupa bac şi contracost desigur.

| mimiwewem a răspuns:

PhotoScape.

| Allexandraaaa explică (pentru mimiwewem):

Am pus deja raspunsul castigator, dar mersi oricum :* pup.

| mimiwewem a răspuns (pentru Allexandraaaa):

Nu mă uitasem. Cu plăcere :*